Absolwenci – zostańmy w kontakcie!
(23.6.2022)

Biuro Rekrutacji i Badania Losów Absolwentów zaprasza absolwentów do wypełnienia krótkiej ankiety. Zostaw swój email, by wziąć udział w badaniu, otrzymywać informacje o inicjatywach dla absolwentów i ofercie kształcenia podyplomowego.

Twoja Nowa Praca-Absolwent
(5.5.2022)

Rozpoczęła sie rekrutacja do projektu Twoja Nowa Praca-Absolwent, skierowanego do studentów i absolwentów. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 maja 2022 r. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

Dzień Kariery Zentiva
(21.4.2022)

Firma farmaceutyczna Zentiva zaprasza do udziału w Międzynarodowym Dniu Kariery. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia 2022. Rejestracja osób zainteresowanych online na stronie: careerday.zentiva.com. 

Cyfryzacja KPRM - płatny staż dla studentów i absolwentów
(13.4.2022)

Ruszył program stażowy koordynowany przez Cyfryzację KPRM. To oferta dla osób do 30 roku życia, które chcą się rozwijać i zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji publicznej. Wynagrodzenie - 3 000 zł brutto. Czas na wysłanie aplikacji do 19.04.2022 r. 
 

Kolejny sukces lek. Krzysztofa Kotowskiego
(12.4.2022)

Lek. Krzysztof Kotowski, pracujący w Zakładzie Histologii i Embriologii UMW, otrzymał półroczne stypendium Fundacji Kościuszkowskiej na wyjazd do Dana-Farber Cancer Institute na Harvard Medical School w Bostonie.

Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy za prace dyplomowe
(5.4.2022)

Startuje siódma edycja Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy za prace magisterskie i rozprawy doktorskie. W tym roku możliwość zgłaszania się mają dyplomanci z całej Polski, których praca została obroniona w 2021 r. i poruszała tematykę Warszawy. 

Praca magisterska Agnieszki Koziczak na podium
(3.12.2021)

Ubiegłoroczna absolwentka kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu, mgr Agnieszka Koziczak, zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu fizjoterapii. 

Portal z ofertami pracy dla studentów i absolwentów
(23.9.2021)

Ruszył nowy portal dedykowany studentom i absolwentom uczelni, wspierający ich rozwój zawodowy. Umieszczane są tam oferty pracy, szkoleń, ankiety dotyczące studiów. Studenci mogą też skorzystać z generatora CV.

Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego
(14.6.2021)

Fundacja EFC przyjmuje zgłoszenia do IV edycji Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. Celem konkursu jest docenienie i upowszechnienie prac, które odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji.

Pierwszy Dzień Kariery UMW
(21.5.2021)

31 maja 2021 r. odbędzie się pierwszy w historii naszej uczelni Dzień Kariery, podczas którego chcemy przybliżyć naszym studentom i absolwentom sylwetki potencjalnych pracodawców. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formule online.